Her Zaman Taze Her Zaman Lezzetli!

 TAVUK FAKÜLTESİ, 2018 yılında kurulan ve %100 yerli sermaye ile çalışan bir döner zinciridir. İstanbul’da başladığımız yolculuğumuzda, Türkiye genelinde hızla büyüyerek, müşterilerimizin lezzet arayışlarını karşılamaya devam ediyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, lezzetli ve sağlıklı dönerler üretmeyi hedefliyoruz.

TAVUK FAKÜLTESİ olarak doğal ve taze mottosuyla hazırladığımız özel sarımsaklı mayonezimiz, domates sosumuz ve döner tarifimiz ile müşterilerimize lezzet dolu anlar yaşatmayı hedefliyoruz. Döner tarifimiz ise, yüksek kalite standartlarına uygun ve taze etler ile hazırlayarak, lezzetli ve sağlıklı bir döner sunmaktayız. Müşterilerimize lezzetli ve sağlıklı yemek sunmayı hedefleyerek, TAVUK FAKÜLTESİ olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Vizyon

TAVUK FAKÜLTESİ, yüksek kalite standartlarına uygun, lezzetli ve sağlıklı döner üretimi yaparak, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve Türkiye’nin en sevilen döner zinciri olmak hedefindeyiz.

Misyon

Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak, lezzetli dönerler üretmek ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmak için sürekli yenilikler yaparak, döner sektöründe lider olmak amacındayız.